Poznaj nasz świat...

Hania urodziła się 4 września 2009 roku. U naszej córeczki zdiagnozowano encefalopatię niedotlenieniowo-niedokrwienną, padaczkę lekooporną, korowe uszkodzenie wzroku i niedosłuch. Badania EEG wykazują także początki malacji mózgu. Hania jest karmiona przez Peg-a, nie siedzi, nie mówi, jednak jak każde dziecko- czuje, kocha i chce żyć!

Moje dziecko, poza chorymi częściami swego ciała czy umysłu, ma jeszcze wiele cech, o których możemy porozmawiać. Nie unikaj zwyczajnych pytań o dziecko, one pozwalają nam być bliżej normalnego życia...

Zostań z nami, poznaj Hanulkowy świat, wesprzyj nas w walce o zdrowie naszej córeczki...

niedziela, 31 lipca 2011

"Czasami sama wiara w lepsze jutro może je takim uczynić..."

Szanowni Państwo

Jesteśmy rodzicami 1,5 rocznej dziewczynki z Encefalopatią niedokrwienno-niedotleniową. Badania EEG wykazują początki malacji mózgu. Ponadto u naszej córeczki zdiagnozowano padaczkę lekooporną, korowe uszkodzenie wzroku i niedosłuch. Hania jest karmiona przez Peg-a, nie siedzi, nie mówi. Jest nam ciężko, gdyż jesteśmy młodymi rodzicami, wkrótce spodziewamy się kolejnego dzidziusia...


Koszty leczenia oraz rehabilitacji Hani przekraczają nasze możliwości finansowe, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie.

Hania jest podopieczną Fundacji "GAJUSZ". Posiada również subkonto w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" na którym gromadzone są środki na jej rehabilitację oraz leczenie.

Będziemy również bardzo wdzięczni za wsparcie materialne w postaci mleka, kaszek oraz środków pielęgnacyjnych dla Hani.

Pilne potrzeby:                                                    
  • pampersy rozmiar 5 lub 6
  • chusteczki nawilżane
  • mleczko NAN 3
  • kaszki mleczno-ryżowe i ryżowe

Dziękujemy za każdą pomoc!

Marta, mama Hani

1 komentarz:

  1. Bardzo wam współczuję, jeżeli jednak znacie inne rodziny którym mogę przelać 1% w ramach odliczenia od podatku proszę on kontakt.

    OdpowiedzUsuń